CaravanRepair®

RIMOR POLSKA - CaravanRepair

SPECJALIZACJA

CaravanRepair® to sieć specjalistycznych serwisów pojazdów turystycznych

Firma RIMOR POLSKA – RCE Witkowski Tomasz jako Master Dealer CaravanRepiar w Polsce tworzy ogólnopolską sieć serwisów zapewniających fachową usługę napraw uszkodzeń w pojazdach turystycznych. Nasi specjaliści korzystający z nowatorskiej technologii oraz specjalistycznych narzędzi są w stanie usunąć szkody w postaci rozdarcia wgniecenia, zarysowania, w sposób nie pozostawiający żadnych śladów ingerencji w ściankę kampera czy przyczepy kempingowej.

Powierzając nam naprawę Twojego pojazdu, możesz liczyć na naszą kompleksową obsługę:

Możesz całkowicie oddać sprawy w nasze ręce w systemie naprawy bezgotówkowej.

Jeżeli chcesz naprawić swój pojazd turystyczny bez angażowania się we wszystkie kwestie związane z uzyskaniem odszkodowania, możesz skorzystać z naprawy bezgotówkowej, pozostawiając nam do załatwienia wszystkie formalności w procesie likwidacji szkody. Podpisując pełnomocnistwo i cesję odszkodowania podczas przekazania poajzdu oczekujesz jedynia na informację o wykonaniu naprawy, po czym odbierasz swój pojazd bez śladów szkody z gwarancją naprawy. 

Technologia

Nasza metoda naprawy pojazdów turystycznych

Technologia napraw uszkodzeń w profilowanych ścianach pojazdów turystycznych metodą CaravanRepair® to specjalna technika naprawcza polegająca na odtworzeniu pierwtnej struktury i wzoru ściany, która w rezultacie nie pozostawia żadnych śladów uszkodzenia, przywracjąc pierwotny wygląd pojazdu w 100%.

Za pomocą specjalnie zaprojektowanych i wykonanych narzędzi kopiowany jest wzór ściany profilowanej z odpowiednio oddalonych, nieuszkodzonych fragmentów pojazdu, a otrzymaną w ten sposób matrycę nakłada się na uszkodzony fragment. Następnie wstrzykiwany jest aluminiowy wypełniacz, aby uzupełnić ubytek i odtworzyć pierwotny wzór pokrycia ściany.

Metoda CaravanRepair® dzięki dopracowanemu i opatentowanemu systemowi naprawy pojazdów turystycznych umozliwia naprawę wszystkich profilowanych ścian przyczep kempingowych i kamperów w sposób, który nie pozostawia żadnych śladów po zaistniałej szkodzie. Niezaleznie od wielkości i przyczyn uszkodzenia: wgniecenia, rozdarcia, gradobicia, zarysowania naprawa jest zawsze szybka, solidna i w pełni skuteczna.

Wszyscy nas technicy to odpowiednio wyszkoleni fachowcy, a narzędzia i materiały opracowane są wg najwyższych standardów przez co możemy objąć każdą wykonywaną przez nas naprawę dożywotnią gwarancją potwierdzając najwyższą jakość naszych usług.

Targi Camper Caravan Show

W 2022 roku mogliśmy zaprezentować metodę napraw ścian profilowanych w technologii CaravanRepair® podczas ogólnopolskich targów caravaningowych. W trakcie spotkań i rozmów z uczestnikami targów, mogliśmy przekonać się, że wziąż znaczny procent użytkowników przyczep kempingowych i kamperów posiada w swych pojazdach balchę profilowaną jako wykończenie ścian. Dowiedzieliśmy się, że stosowanie ścian profilowanych może powrócić do technicznych rozwiązań z uwagi na kilkunastokrotnie cieńszy rozmiar poszycia, a przy tym odpowiednio lżejszy, przy tej samej lub większej wytrzymałości materiałowej.

Naprawiaj z CaravnRepair®

Grupa CaravanRepair® posługuję się profesjonalną i opatentowaną technologią, która pozwala na naprawę
ścian profilowanych bez pozostawiania najmniejszego śladu po uszkodzeniu.
Dlaczego miałbyś wymienić całą boczną ścianę przyczepy kempingowej
tylko ze względu na stosunkowo małe wgniecenie, rozdarcie lub zadrapanie?
Jest to zarówno czasochłonne, jak i bardzo drogie. Ponadto naprawa ściany bocznej przyczepy kempingowej
zapewnia dodatkowe korzyści. Przede wszystkim zmniejsza ryzyko przecieków,
zapewnia zachowanie wartości cenowej pojazdu i objęta jest dożywotnią gwarancją jakości.

Współpraca w Sieci Serwisowej CaravanRepair®

Metoda napraw w technologii CaravanRepair® została zaakceptowana przez wszystki firmy ubezpieczeniowe w Holandii oraz przez Niezależny Instytut Badań Technicznych KTI.
Zapraszamy włascicieli wszystkich serwisów i warsztatów samochodowych, którzy chcą korzystac z tej metody w zakresie swojej działalności do podjęcia z nami współpracy w rozwoju sieci serwisów CaravanRepair®. Gwarantujemy szkolenia, dostęp do narzędzi i materiałów chemicznych i stałą pomoc. Jeśli jesetś zainteresowany WYPEŁNIJ FORMAULARZ

RIMOR POLSKA - Centrum Logistyczne