Sieć CaravanRepair®

Europejska sieć specjalistów

Razem budujmy nową jakość serwisu

Jako Autoryzowany Dealer RIMOR POLSKA jesteśmy posiadaczami licencji Master Dealer CaravanRepair® w Polsce i tworzymy sieć serwsiów wykorzystujących nowatorską i opatentowaną technologię napraw pojazdów kempingowych. Dzięki wysokiej sprawności metody, polegającej na idealnym odtworzeniu uszkodzonych fragmentów ścian oraz wysokiej jakości i trwałości naprawy potwierdzonej przez Niezależny Instytut Badań Technicznych KTI udzielamy dożywotniej gwarancji na wykonywane przez nas usługi.

Dołącz do sieci serwisów wykorzystujących technologię CaravanRepair® i rozszerz kwalifikacje, a poprzez współtworzenie sieci serwsiów zwiększ swoją renomę na rynku serwsiów pojazdów turystycznych.

❝ Jakość oznacza robienie czegoś dobrze, nawet jeśli nikt nie patrzy.❞
Henry Ford

0 %
Skok sprzedaży RIMOR 2022
0 k+
Import używanych przyczep
0
Używane kampery 2022
0 +
Rejestracji RIMOR 2022
RIMOR POLSKA - CaravanRepair

SIEDZIBA SIECI CaravanREPAIR w polsce

RIMOR POLSKA - RCE
CaravanRapair®

Zapraszamy do siedziby naszej firmy w Grudziądzu, pod adresem Biały Bór (obok Urzędu Celnego). Tutaj znajduje się nasze biuro, hala montażowa, serwis przyczep i samochodów kempingowych.

Twórz z nami polską mapę CaravanRepair®

Wkrótce udostępnimy na tej stronie mapę sieci serwisowej CaravanRepair® w Polsce.
Dołącz do nas już dziś, aby nie zabrakło na tej mapie Twojego przedsiębiorstwa.

RIMOR POLSKA - CaravanRepair

SZKOLENIA i zestawy narzędzi

Akademia Specjalistów

Naszą kadrę Serwisantów Specjalistów stanowią wyszkoleni fachowcy. Aby przekazać niezbędną wiedzę i odpowiednie narzędzia, przyjedziemy do Pańtwa firmy, aby na miejscu przeszkolić pracowników i przekazać wybrane zestawy narzędzi. Poniższe zestawienie przedstawia koszty szkoleń i zestawów narzędziowych.

Współpraca w Sieci Serwisowej CaravanRepair®

Metoda napraw w technologii CaravanRepair® została zaakceptowana przez wszystki firmy ubezpieczeniowe w Holandii oraz przez Niezależny Instytut Badań Technicznych KTI.
Zapraszamy włascicieli wszystkich serwisów i warsztatów samochodowych, którzy chcą korzystac z tej metody w zakresie swojej działalności do podjęcia z nami współpracy w rozwoju sieci serwisów CaravanRepair®. Gwarantujemy szkolenia, dostęp do narzędzi i materiałów chemicznych i stałą pomoc. Jeśli jesetś zainteresowany WYPEŁNIJ FORMAULARZ

RIMOR POLSKA - Centrum Logistyczne